Epilasyonda özlediğiniz sonuç   “Ellipse ”
Salonumuzda Danimarkalı Lazer Epilasyon ve tıbbi cihazlar üreticisi D.D.D  firması tarafından üretilen patenti kendine ait 2. jenerasyon Intense Pulse Light teknolojisi kullanılmaktadır.
Ellipse Sistemleri, radyasyon ve UV gibi zararlı ışınları içermeyen yoğunlaştırılmış bir ışın etkisidir  ve vücudun herhangi bir bölgesinde bulunan istenmeyen tüylerin yok edilmesinde kullanılmaktadır. Bu ışın iyonize olmamış bir enerji olup kıl hücresinde mutasyona neden olmaz. Bu nedenle sağlık açısından bir zarar söz konusu değildir. Cihazın fonksiyonu işlem boyunca cildi korur, acı hissini ortadan kaldırır. Ellipse cilt tipi , ten rengi ve kıl yapısına uygun seçenekler sunduğu için ciltte yanık ve  lekelere neden olmaz. Çoklu uygulamalarla çok beyaz tenden zenci ten koyuluğuna kadar etkili olmaktadır. Klinik olarak çalışması yapılmış güvenli  ve etkin olduğu yayınlanmıştır.

Her mevsim uygulanılabilir.
Epilasyon işlemi profesyonel cihazlar ve belgelere sahip uzman kişilerce yapılması gereken ciddi bir işlemdir.Ayrıca son versiyon (2013-model) Ellipse cihazımız işlem süresini yarıya indirerek kıymetli zamanınızı da size kazandırmaktadır.Salonlarda kullanılan tüm cihaz ve ürünler
-FDA onayı
-Medical Device
-Medical CE belgelerine sahip olmalıdır.

Epilasyon salonunuzu seçerken nelere dikkat edilmelidir ?
Personelin güler yüzlü, saygılı, ilgili ve bilgili olması gibi özellikler yanında ;
-Seçtiğinizin yerin hijyen kurallarına harfiyen uyduğundan emin olunuz.
-‘Bitirme garantili‘ kampanya ve söylemlerden uzak durunuz. Dünyada hiçbir lazer cihazı  veya sistemi % 85'lerin üzerinde başarıyı taahhüt edemez.
-Çok düşük fiyatlarla yürütülen kampanyalara kuşku ile yaklaşınız. Zira ; Lazer Epilasyon cihazları, personeli ve işletme giderleri ile periyodik  değişmesi gereken sarf malzemeleri ciddi maliyetler oluşturmaktadır. İşlem fiyatlarını aşırı düşürmek sayılan maliyetlerin kısılması  ile mümkün olabilir ki bu da arzuladığınız kalitede hizmet almanızı engelleyebilir.